TASARIM İMALAT UYGULAMA

Düğün ve Organizasyon Ekipmanları İmalatı

Kına Tahtı, Gazebo, Tag, Yürüme Yolu, Şamdan, Gelin Damat Masa – Sandalye, Sünnet Tahtı, Nikah Kürsüsü, Arka Fon, Sahne Tasarımı, Maket Pasta, Pasta Arabası gibi bir çok ürünü SAMDAN ABAJUR markası ile üretiyoruz. Ürünleri “Facebook” sayfamızdan ve “www.samdanabajur.com” e’ticaret sitemizden inceleyebilirsiniz
Sema ÖZORAN
Sema Özoran Düğün Malzemeleri İmalatı
Sema Özoran, 22 yıllık dekorasyon ve aydınlatma deneyimi ile, Düğün ve Organizasyon dekor malzemeleri üretiyor. Tüm ürünlerin sipariş, tasarım, imalat ve teslimat aşamalarını titizlikte takip eden Sema Özoran, müşterilerine kaliteli ve ekonomik çözümler sunuyor. Özel mekanlarınız için Proje Tasarım ve Uygulama aşamalarında deneyimli ekibi ile her zaman yanınızda.

Markamız, “Sema Özoran Dekorative Design “

Sema Özoran Decorative Design markası olarak, sektördeki yenilikleri takip ederek sizlere daha geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet vermek için çalışıyoruz. Tek tek ürün bazında yaptığımız imalat yanında, anahtar teslim projeler ile mekanlarınıza şık ve estetik bir görünüm kazandırıyoruz. Markamız bünyesinde üretilen Düğün ve Organizasyon Malzemeleri ile fark yaratmanıza yardımcı oluyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir